Xiaomi Power Bank 20000 (integrated cable)
2,799.00৳ Original price was: 2,799.00৳ .2,599.00৳ Current price is: 2,599.00৳ .
CAMON 50 Ultra 5G
42,999.00৳ – 49,999.00৳ Price range: 42,999.00৳ through 49,999.00৳
Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh
🔋 সারাদিন পাওয়ার ব্যাকআপ এখন আরও সহজ!
Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh নিয়ে পাচ্ছেন শক্তিশালী ব্যাটারি ব্যাকআপ এবং 18W ফাস্ট চার্জিং সুবিধা।
⚡ ফিচারসমূহঃ
• Massive 20000mAh Battery Capacity
• 18W Fast Charging Support
• Dual USB Output
• Smart & Safe Charging Protection
• Type-C + Micro USB Input
• Stylish & Durable Design
• Multiple Device Charging Support
2,299.00৳ Original price was: 2,299.00৳ .1,999.00৳ Current price is: 1,999.00৳ .
100 in stock
100 in stock
Description
Specifications
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Battery type: | Lithium-ion polymer battery |
| Battery power: | 74 Wh/3.7 V/20, 000 mAh |
| Rated capacity: | 12, 000 mAh (5.1 V/3.6 A) |
| Input ports: | Micro-USB/USB-C |
| Output Ports: | 2 × USB-A |
| Output parameters: | 5 V===2.1 A/9 V===2.1 A/12 V===1.5 A |
| Output parameters (single-port output): | 5.1 V===2.4 A/9 V===Max. 2 A 12 V===Max. 1.5 A |
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh” Cancel reply

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.